Soproni Szakképzési Centrum Porpáczy Aladár Szakképző Iskolája, Kollégiuma és ÁMK-ja

Képzések

Hírlista » Országos döntőben iskolánk Futsal csapata

Országos döntőben iskolánk Futsal csapata2019. 03. 12. | Írta: Lévay-Gál Katalin

Centrum Futsal Országos Döntőjébe jutott iskolánk csapata!


A Szakképzési Centrumok iskoláinak országos felmenő rendszerű futsal (labdarúgó) tornát szervez, immár három éve a Mátészalkai Szakképzési Centrum. Az idei tanévben a versenyre 156 csapat nevezett az országból. Iskolánk is nevezett a versenysorozatra. A srácok eddig nagyszerűen teljesítettek, hiszen a körzeti és a megyei döntőt is megnyerték és sikerült továbbjutni a regionális döntőből is.


Az országos döntő április 3-6 között kerül megrendezésre Nyírbátorban. Itt találkozik az ország 12 legjobb csapata! A fiúk továbbra is lelkesen és szorgalmasan készülnek a megmérettetésre. Közösen szeretnénk az országos döntő minden percét élvezni és tovább küzdünk az álmainkért!


Külön köszönet  a lelkes szurkolótáborunknak a szurkolásért! (Róka Norbert)


Csapattagok- Kiss Erik 11.MO, Szarka Patrik 11.MO, Horváth Márk 11.MO, Németh Bálint 11.MO, Varga Kevin 11.T, Régaisz Péter 12.MO, Pölös Botond 9.NY, Rongits Ferenc 9.NY
Testnevelő/edző Róka Norbert


Gratulálunk a kiváló eredményhez, bűszkék vagyunk Rátok!


Képek:


 
Fenntartók

Partnerek

Elérhetőségek

Soproni SzC Porpáczy Aladár Szakképző iskolája, Kollégiuma és ÁMK-ja

  • Cím: 9431 Fertőd Madách sétány 2/D
  • Tel./Fax: 99/537-162
  • E-mail:  
  • Hol talál meg:

hol talál meg bennünket Feki Webstudio @ 2005-2019 - honlap, weblap, keresőoptimalizálás