Soproni Szakképzési Centrum Porpáczy Aladár Szakképző Iskolája, Kollégiuma és ÁMK-ja

Képzések

Hírlista » Kimagasló eredmény német OKTV-n

Kimagasló eredmény német OKTV-n2019. 04. 1. | Írta: Főző László

Iskolánk 12. osztályos tanulója, Farkas Bálint, az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny döntőjében német nyelvből a mintegy 800 részvevő közül a 13. helyezést érte el. Ez iskolánk történetének eddigi legjobb eredménye német nyelvből. Gratulálunk Bálintnak és felkészítő tanárainak (Brigitte Haffner, Martin Gutsjahr, Kalocsa Ibolya) az elért sikerhez!
Fenntartók

Partnerek

Elérhetőségek

Soproni SzC Porpáczy Aladár Szakképző iskolája, Kollégiuma és ÁMK-ja

  • Cím: 9431 Fertőd Madách sétány 2/D
  • Tel./Fax: 99/537-162
  • E-mail:  
  • Hol talál meg:

hol talál meg bennünket Feki Webstudio @ 2005-2020 - honlap, weblap, keresőoptimalizálás